Pre objednávky vo výške nad 40 EUR poskytujeme DOPRAVU ZDARMA! (Platí len pre doručenie kuriérom GLS, neplatí pre doručenie poštou.)

 

Zásielky doručujeme expresne rýchlo do 24 hodín. (Platí pre objednávky prijaté do 13:00 v pracovný deň.) 

 

 

V tabuľke si prezrite ceny poštovného:

 

Poštovné Senora.sk

 

Spôsoby dopravy:

 

Kuriér GLS – zásielku vám doručí kuriér spoločnosti GLS na akúkoľvek adresu do 24 hodín od vyexpedovania zásielky (počítajú sa len pracovné dni). Kuriér vám bude pred doručovaním zásielky volať na vaše telefónne číslo. Večer v deň odoslania zásielky obdržíte SMS správu o vyexpedovaní zásielky, v ktorej sa bude nachádzať aj sledovacie číslo zásielky. Pomocou tohto čísla budete môcť pohodlne sledovať pohyb svojej zásielky online na internete. V deň doručovania zásielky vám bude ráno doručená ďalšia SMS správa o pripravovanom doručovaní zásielky.

 

Slovenská pošta – zásielku vám bude doručovať poštový doručovateľ Slovenskej pošty. Je dôležité, aby bola vaša poštová schránka riadne označená vaším menom. Ak si želáte doručiť zásielku do práce, je nutné to do adresy uviesť. Poštárka nikdy nevolá adresátovi. Ak vás na adrese nezastihne, nechá vám v schránke len žltú oznámenku o uložení zásielky na vašej pošte, kde si ju bude nutné vyzdvihnúť do 18 kalendárnych dní.

 

Ak vás zaujíma ako môžete za tovar zakúpený v našom e-shope platiť, prečítajte si informácie o spôsoboch platieb.Sociálne siete

Akcie, zľavy a novinky na váš e-mail