Pre objednávky vo výške nad 40 EUR poskytujeme DOPRAVU ZDARMA! 

 

Zásielky expedujeme expresne rýchlo, zvyčajně ešte v deň objednania. (Platí pre objednávky prijaté do 12:00 v pracovný deň.) 

 

 

V tabuľke si prezrite ceny poštovného:

 

 

Spôsoby dopravy:

 

Kuriér UPS – zásielku vám doručí kuriér spoločnosti UPS na akúkoľvek adresu do 3-4 dní od vyexpedovania zásielky (počítajú sa len pracovné dni). Kuriér vám bude pred doručovaním zásielky volať na vaše telefónne číslo. Večer v deň odoslania zásielky obdržíte email o vyexpedovaní zásielky. V deň doručovania zásielky vám bude ráno doručená ďalšia SMS správa o pripravovanom doručovaní zásielky.

 

Slovenská pošta – zásielku vám bude doručovať poštový doručovateľ Slovenskej pošty. Je dôležité, aby bola vaša poštová schránka riadne označená vaším menom. Ak si želáte doručiť zásielku do práce, je nutné to do adresy uviesť. Poštárka nikdy nevolá adresátovi. Ak vás na adrese nezastihne, nechá vám v schránke len žltú oznámenku o uložení zásielky na vašej pošte, kde si ju bude nutné vyzdvihnúť do 18 kalendárnych dní.

 

Ak vás zaujíma ako môžete za tovar zakúpený v našom e-shope platiť, prečítajte si informácie o spôsoboch platieb.Sociálne siete

Akcie, zľavy a novinky na váš e-mail