V našom e-shope môžete za tovar platiť týmito spôsobmi:

 spôsoby platby

DOBIERKA - (príplatok 0,50 EUR) sumu objednávky uhradíte v hotovosti kuriérovi alebo poštovému doručovateľovi. Kuriérovi je možné uhradiť sumu dobierky aj kartou cez platobný POS terminál. Po uhradení dobierky vám doručovateľ odovzdá vašu zásielku.

 


PLATBA PREVODOM
- po uskutočnení objednávky vám bude doručený email s výzvou k úhrade na náš bankový účet. Po pripísaní úhrady na náš účet vám bude zásielka odoslaná. Tento spôsob platby zdržiava odoslanie zásielky, keďže sa čaká na pripísanie úhrady na účet. Bankový účet máme vedený vo Fio banke. Ak teda máte rovnakú banku, pripísanie úhrady je rýchle. Ak nie, pripísanie úhrady na účet trvá väčšinou 1 deň.

 

TrustPay PLATBA KARTOU - platba v zabezpečenom rozhraní platobného kartového systému spoločnosti TrustPay. Po uskutočnení objednávky budete presmerovaný do tohto rozhrania, v ktorom pomocou vašej bankovej karty vykonáte úhradu. Tento spôsob platby odporúčame, keďže je najrýchlejší a najjednoduchší.

 


TrustPay PLATBA CEZ E-BANKING
- platba v zabezpečenom internet bankingu vašej banky. Po uskutočnení objednávky budete presmerovaný do vášho e-bankingu, v ktorom jednoduchým spôsobom vykonáte úhradu. Platba je rýchla a jednoduchá.

 

 

Informácie o spôsoboch doručenia a výške poštovného nájdete v časti DOPRAVA A POŠTOVNÉ.

 Sociálne siete

Akcie, zľavy a novinky na váš e-mail